wtorek, 18 czerwca 2013

:)

Hej!
Naprawdę przepraszam nie miałam czasu, chęci, ochoty ani malować paznokci ani pisać . Miałam dużo problemów począwszy od popsutego komputera przez brak neta po łamanie paznokci ... Oraz trochę osobistych.
Cały kwiecień miałam pod znakiem wyciągania i liczenia że zdam z ukochanej matematyki . Coś się stało zdałam ;) 
W maju matury , matury ... Hm... jakoś przebrnęłam chodź nie jestem zadowolona z tego jak mi poszło, uważam że była trudna , ale to moja subiektywna opinia więc każda z was może mi wykrzyczeć że przesadzam. Ustne egzaminy mam zaliczone teraz się modlić żebym angielski i polski zaliczyła , nie liczę na dużo chcę chociaż uzbierać na ten magiczny próg zdania.
Czerwiec niby wakacje ale ja mam sporo zmartwień , nie wiem gdzie się logować na studia a już najwyższy czas ( o zgrozo). Rodzina mnie odciąga od upragnionych kierunków a rozum upiera się przy kierunkach na których się nie utrzymam lub się nie dostanę . 
Przygotowuję się do testów sprawnościowych , chodzę na siłownię a to nie służy moim kochanym pazurkom ... Muszę mieć krótkie żeby nie zrobić sobie krzywdy podczas ćwiczenia, a to jest męczarnia dla mnie nie mogę patrzeć na nie już ... U prawej ręki jeden paznokieć padł ofiarą ćwiczeń, a u kciuka mamusia mi przycięła na skos trymerem kiedy męczyłyśmy psa .. Cholera nie trafiła na sierść tylko na mój palec dobrze że mi go nie obcięła. :) 

Proszę krzyczcie, kopcie, gryźcie zmotywujcie mnie jakoś to wzięcia się w garść bo najchętniej bym nic nie robiła ... :(

A teraz przyjemniejsza część postu w niedziele miałam dużo czasu i postanowiłam zrobić takie coś ;p Przyznam szczerze że lewa ręka jakoś szybko poszła , ale prawa o boże wiecie ile ja nerwów straciłam żeby to jakoś namalować? Nie jestem mega zadowolona mogło być lepiej... Jeszcze mój kochany utwardzać zaczął mi rozmazywać wzorki ... yh.. złośliwość rzeczy martwych..
Całuje was kochane ;) 
2 komentarze:

  1. bardzo fajnie to wygląda ;) moje wzorki ograniczają się do kropek ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. ale pieknie... kiedys próbowałam ale mi niw wyszło

    zapraszam: http://lakiero-holiczka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń